Mırada Exclusıve Bodrum Yeni Sezona Hazır!

Konaklamanın ötesinde bir tatil deneyimi sunan Mirada Exclusive Bodrum, her yaştan misafirine kendilerini iyi hissedecekleri, mutlu bir alan yaratıyor.

Dedeman 11 Yıl Aradan Sonra Yeniden Antalya'da.

Dedeman Olympos Health Resort, 17-18 Mayıs’ta gerçekleştirilen görkemli açılış etkinliği ile kapılarını açarak, 2024 yaz sezonuna iddialı bir giriş yaptı.

Pronto’nun Yıldızları Hurghada’da ‘Yaza Merhaba’ Dedi!

Pronto’nun yıldızı olan ünlü oyuncular Hurghada’nın Maldivler’i aratmayan beyaz kumlarla kaplı sahillerinde güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkardılar.

UNWTO 2023 Yılı Turist Verileri Açıklandı.

Dünya Turizm Örgütü'nün (UNWTO), 2023 yılı turizm verilerine göre 1,3 milyar insan başka bir ülkeye seyahat ederken, 100 milyon turistle Fransa dünyada en çok turist ağırlayan ülke oldu.

Skål International İstanbul Kulübü “İstanbul Tarihi Yarımada Model Sergisi’nde Buluştu

Skål International İstanbul Kulübü üyeleri ve davetlileri, Mayıs ayı toplantısı için Lazzoni Hotel’de bir araya geldi.

Akfen GYO'dan Tuzla'ya Yeni Otel.

Akfen GYO, İstanbul-Tuzla’ya 519 milyon TL yatırımla 4 yıldızlı Tuzla Novotel açacak.

2'nci Mezopotamya Turizm Ve Gastronomi Fuarı Kapılarını Açtı.

2'nci Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı, 23 Mayıs Perşembe günü Diyarbakır Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açtı.

Kempinski’ye İlk Kez Kadın CEO Atandı.

Avrupa'nın en eski lüks otel gruplarından Kempinski Hotels'e ilk kez bir kadın CEO atadı.

Galata Kulesi Yeniden Ziyarete Açıldı.

Kültür ve Turaizm aBakanlığı'nın yürüttüğü onarım ve iyileştirme çalışmaları tamamlandı.

Turizmde Son Nokta

HABERLER

21 Mayıs 2024

Coral Cup İlk Kez Yelken Açtı

İzleyicilere körfezde görsel şölen sunan 20 yelkenli yat, 4 farklı kategoride birinci olmak için çekişti.

Coral Travel ana sponsorluğunda ve Setur Marina iş birliğinde bu yıl ilk kez düzenlenen Coral Cup Antalya Yat Yarışı, yelkenlilerin kıyasıya mücadelesine sahne oldu.

20 Mayıs 2024

Radisson Hotels'ten Türkiye'de 100 Otel Hedefi.

Bu önemli etkinlikte, Radisson Otel Grubu, Türkiye'ye olan taahhüdünü bir kez daha vurguladı

Radisson Otel Grubu Türkiye'deki tüm yatırımcılarını Sakıp Sabancı Müzesi'nde düzenlenen özel bir etkinlikte bir araya getirdi.

20 Mayıs 2024

Alarko'dan Turizm Atağı...

Alarko'nun yeni hedefi Maldivler.

Alarko Turizm Grup Başkanı Edip İlkbahar, Uzak Doğu’nun gözde tatil merkezi Maldivler’de 120 villası olan bir adayı 50 yıllığına kiralamak için düğmeye bastı.

20 Mayıs 2024

British Airways İlk İzmir Uçuşunu Gerçekleştirdi.

Kabin ve kokpit ekibi Türkiye ve İngiltere bayraklarıyla karşılandı.

British Airways’in ilk İzmir uçağı, bugün 13.20’de İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptı. Kabin ve kokpit ekibi Türkiye ve İngiltere bayraklarıyla karşılandı.

Turizmde Son Nokta

Meridian Adventure Dive

Incredible, amazing, unbelievable diving in Raja Ampat Meridian Adventure Dive is in the heart of the Coral Triangle, one of the world’s most bio diverse and important marine hotspots in the world. This area is often referred to as the ‘jewel in the crown’ of this region because of the astounding range of fish and coral species found here. The Meridian Adventure Marina Club & Resort, Waisai is the first of its kind PADI 5-star boutique hotel in Raja Ampat. The modern, simple, clean, and air-conditioned, hotel combined with our high performance, low-emission dive boats – make diving on the best dive sites our planet has to offer, an experience second to none. Meridian Adventure is a company with deep roots in travel. With decades of creating experiences while serving the world’s elite, we take great pride in our exceptionally high standards.

Raja Ampat, or the Four Kings, is an archipelago comprising over 1,500 small islands, cays, and shoals surrounding the four main islands of Misool, Salawati, Batanta, and Waigeo, and the smaller island of Kofiau. Raja Ampat archipelago is the part of Coral Triangle which contains the richest marine biodiversity on earth.

19 Mayıs 2024

Atlanta'daki Tarihi Kilise Lüks Otel Oluyor.

Projede, binaya lüks ve konforla bezeli yeni bir kimlik kazandırılması amaçlanıyor.

Tarihi ve mimari değeriyle dikkat çeken Atlanta'daki eski kilise merkez yönetim binalarından biri, Sagist Group’un yatırımıyla 5 yıldızlı bir otele dönüştürülüyor.

15 Mayıs 2024

Mehmet İşler 5’nci Kez Başkan Seçildi.

ETİK Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Mehmet İşler tek aday olarak girdiği seçimde oy birliği ile güven tazeledi.

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) 22. Seçimli Genel Kurulu İzmir’de yapıldı.

Teos Marina - Sığacık

GALERİ

E-Posta Üyeliği

Bülten