Bu önemli etkinlikte, Radisson Otel Grubu, Türkiye'ye olan taahhüdünü bir kez daha vurguladı

Radisson Otel Grubu, İdari ve Global Gelişimden Sorumlu Başkan Elie Younes, Orta, Güney ve Doğu Avrupa Bölge Kıdemli Başkan Yardımcısı Yılmaz Yıldırımlar, Franchaise EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı Joep Peeters, Türkiye'deki tüm yatırımcılarını Sakıp Sabancı Müzesi'nde düzenlenen özel bir etkinlikte bir araya getirdi.

Bu önemli etkinlikte, Radisson Otel Grubu, Türkiye'ye olan taahhüdünü bir kez daha vurguladı ve 2030 yılına kadar Türkiye genelinde 100 otele ulaşma hedefini tüm yatırımcılarla paylaştı. Yakın gelecekte, Türkiye'de büyüme ve genişleme konusundaki kararlılığını yansıtan Radisson Otel Grubu, somut kilometre taşlarını ve hedeflerini konuştu.

Şu anda bölgedeki tüm mevcut markalarının faaliyette olan veya yapımı devam eden tesislerinin bulunduğunu, önümüzdeki dönemde ise, küresel tatil trendleriyle bir araya gelerek gelişmekte olan bu pazarlarda markalarının genelinde büyümeyi artıracaklarını paylaştı. Genel hedefi önümüzdeki 3 yıl içinde 70 otele ulaşmak olan Grup, nihayetinde 2030 yılına kadar kilometre taşı olarak belirlediği 100 otel hedefini duyurdu.

"Gururla ifade ediyoruz ki, Türkiye'de 20 yılı aşkın bir süredir varlık gösteriyoruz"

Radisson Otel Grubu Orta, Güney ve Doğu Avrupa Bölge Kıdemli Başkan Yardımcısı Yılmaz Yıldırımlar konuşmasında şu sözlere yer verdi: ‘’Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını kutlama şerefine bu olağanüstü akşamda sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Kategoriler
    Güncel Yazılar