Seyahat sektöründe trend belirleyen ödüllü tur operatörü Prontotour 30. yıl kutlamalarına Mısır’da devam ediyor.

Seyahat sektöründe 30 yılı geride bırakan Prontotour, bu özel yıl dönümünü kutlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncularla Fasa çıkarma yapan Prontotour şimdi de Mısır’ın tatil cenneti Hurghadada 30. yaşını kutladı. Gökberk Demirci, Nilsu Berfin Aktaş, Gökhan Alkan, Doğukan Polat ve Gizem Güneş gibi sevilen isimler 6 gün boyunca Hurghadanın tadını çıkardı.

Rixos farkıyla Kızıldenizde egzotik deneyim

Hurghadada lüks yaşamın ve konforun adresi Rixos Premium Magawish'te ağırlanan davetliler, 6 gün boyunca şehrin egzotik güzelliğini yerinde görme fırsatı yakaladılar. Oyuncular ayrıca tesisin 1 kilometre uzunluğundaki sahilinde keyifli anlar yaşarken programdan son derece memnun kaldıklarını ifade ederek, Maldivleri aratmayan kum sahilleri ve dünyanın doğal akvaryumu olarak nitelendirilen Kızıldenizin incisi Hurghadaya Türk gezginleri davet ettiler.

Hurghadaya kapı vizesi ile seyahat kolaylığı 

Dalış turizminde akla ilk gelen rotalar arasında Mısır’ın olduğunu söyleyen Prontotour Pazarlama Direktörü Eda Onaran, "Hurghada, kum sahilleriyle büyüleyici bir kent; hem yüzme hem de dalış gibi sualtı sporları için çok fazla tercih ediliyor. Hurghada, kültürel yapısı ve tarihi zenginliklerinin yanı sıra ılıman iklimiyle de yılın 12 ayı turist çekiyor. Yaz veya kış fark etmeksizin deniz suyunun sıcaklığı yıl boyunca değişmiyor. Hurghada tıpkı Sharm gibi deniz, kum ve güneşiyle unutulmaz bir tatil deneyimi vadediyor. Bu eşsiz coğrafyayı keşfetmek isteyen tatil severler Türkiyeden çok daha uygun fiyata tatil yapma fırsatını yakalayabilirler" dedi. 

Kapıda vize uygulamasının başlamasıyla Türkiyeden gelen rezervasyonların ciddi oranda artış gösterdiğinin altını çizen Rixos Mısır Otelleri CEO'su Erkan Yıldırım, Türk misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Misafirlerimiz, yaklaşık 2 saat 15 dakikalık kısa bir uçak yolculuğundan sonra havalimanına sadece 10 dakikalık bir mesafede bulunan otelimize ulaşabiliyorlar. Hurghadaya Türkiyeden gelecek olan misafirlerimiz girişte alacakları 25 dolar karşılığında vizeyle artık kolayca giriş yapabiliyorlar” diye konuştu.

 

 

Kategoriler
    Güncel Yazılar