Vienna House Easy by Wyndham Berlin Potsdamer Platz, otelde konaklama deneyimiyle sanatı buluşturan bir anlayışla tasarlandı.

Berlin’in gözde bölgelerinden Mitte’de, Potsdamer Platz yakınlarında ve Gleisdreieck Park’ın bitişiğinde yeni inşa edilen otelin Ekim ayında açılması bekleniyor. Yerel grafiti sanatçılarının dokunuşlarına da yer verilen Vienna House Easy by Wyndham Berlin Potsdamer Platz, otelde konaklama deneyimiyle sanatı buluşturan bir anlayışla tasarlandı. Markanın “Sınırsız Keşif” anlayışını yansıtan bu otel, gerek iş, gerekse tatil amacıyla Berlin’i ziyaret eden misafirler için şehri keşfederken şık ve samimi bir ortamda konaklama imkanı sunacak.

 

 

Wyndham Hotels & Resorts Avrupa, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) Başkanı Dimitris Manikis, “Vienna House Easy by Wyndham Berlin Potsdamer Platz’ın açılışını Wyndham için önemli bir dönüm noktası olarak görüyoruz. Markanın kimliğini mükemmel bir şekilde yansıtan bu yeni otel, smart casual tarzdaki iç tasarımının yanı sıra, bulunduğu bölgeyle bütünleşen ve keşfetmek için ilham veren kullanım alanlarına sahip. Berlin’deki bu yeni açılış, Vienna House by Wyndham’ın yakaladığı önemli ivmeyi ve sahip olduğu potansiyeli kanıtlıyor ve biz de markamızı EMEA genelinde daha da büyütmek için güçlü bir proje stoku inşa etmeye odaklanmış durumdayız” dedi.

Avrupa genelinde tanınmış bir konaklama markası olan Vienna House by Wyndham’ın portföyünde,Berlin, Münih, Prag, Krakow, Bükreş ve Avrupa’nın daha pek çok gözde şehrinde hizmet veren, Vienna House ve Vienna House Easy by Wyndham markalı oteller yer alıyor. Wyndham, Vienna House markasını şirketin uzun süreli iş ortaklarından ve Avrupa’nın önde gelen otel işletmecilerinden Berlin merkezli HR Group’tan satın almıştı. Vienna House Easy by Wyndham Berlin Potsdamer Platz otelini, franchise lisans  anlaşması kapsamında HR Group işletecek.

 

 

HR Group Yönetici Ortağı, Sahibi ve CEO’su Ruslan Husry, “Vienna House Easy by Wyndham Berlin Potsdamer Platz, Berlin’in tam ortasında, samimi ve lifestyle konseptinde bir konaklama seçeneği sunuyor. Seyahat edenlerin gitmek istedikleri yerlerde, yüksek kalitede konaklama seçenekleri sunma tutkumuzu paylaşan uzun vadeli ortağımız Wyndham Hotels & Resorts ile olan güçlü iş birliğimizi, bu açılışla kutlamaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Smart casual tarzda tasarım unsurlarına ve alışılmışın dışında iç mekanlara sahip olan Vienna House Easy by Wyndham Potsdamer Platz, lifestyle konaklama segmentinde konumlanıyor. Otelin cüretkar bir şıklık anlayışıyla tasarlanan misafir odalarının yanı sıra, bir evin oturma odasını andıran bir atmosfere sahip olan lobisinde mini-mağaza ile tam kahvaltı büfesi sunan bir fırın da yer alıyor.

 

 

Vienna House Easy by Wyndham Berlin Potsdamer Platz, yeni bir konsepte yer verilen restoranıyla da göze çarpıyor. Otelin BoBo Berlin restoranı, yerel ve geleneksel mutfakların yanı sıra çağdaş sokak lezzetlerini hem teras alanında, hem de paket servis olarak sunuyor. Misafirler, otelin 40 metrekarelik fitness alanından ve elektrikli araçlar için şarj etme olanağı da sunan otoparkından yararlanabiliyor.

Otelde, iş için seyahat edenler ve etkinlik düzenleyenlere yönelik olarak, renkli tasarıma sahip bir toplantı alanı, toplantı odası ve iki kata yayılan etkinlik alanı da bulunuyor.

Vienna House Easy by Wyndham Berlin Potsdamer Platz, markanın Avrupa’daki yaklaşık 40 oteli kapsayan potföyüne katılıyor. Berlin’de Vienna House by Wyndham markası altında ayrıca Vienna House by Wyndham Andel’s Berlin ve Vienna House Easy by Wyndham Berlin Prenzlauer Berg otelleri de hizmet veriyor.

 

 

Wyndham’ın Almanya ve dünyanın her yerindeki otelleri, 103 milyondan fazla kayıtlı üyesinin dünya genelinde binlerce otel, resort tatil kulübü ve kiralık tatil evinde puan kullanmasına olanak sağlayan ödüllü sadakat programı Wyndham Rewards® kapsamında yer alıyor.

Wyndham Hotels & Resorts Hakkında

Wyndham Hotels & Resorts (NYSE: WH), altı kıtada ve 95’in üzerinde ülkede bulunan yaklaşık 9 bin 100 oteliyle, tesis sayısı bazında dünyanın franchise veren en büyük otel şirketidir. Wyndham, her ziyaretçiye hitap eden ve yaklaşık 852 bin odanın bulunduğu ağıyla, konaklama sektörünün hem ekonomi, hem de orta segmentinde lider bir konuma sahiptir. Super 8®, Days Inn®, Ramada®, Microtel®, La Quinta®, Baymont®, Wingate®, AmericInn®, Hawthorn Suites®, Trademark Collection®, ve Wyndham®, şirketin portföyünde yer alan 24 otel markasından bazılarıdır. Şirketin ödüllü sadakat programı Wyndham Rewards, yaklaşık üzerinde 103 milyon kayıtlı üyesinin, puanlarını dünya çapında binlerce otelde, resort tatil kulübü ve kiralık tatil evinde kullanmasına olanak sağlamaktadır.

HR Group Hakkında

HR Group, Orta Avrupa’nın önde gelen çok markalı işletmecileri arasındadır. Berlin merkezli şirket, on yıldan uzun bir süredir satın almalara imza atmakta ve oteller işletmektedir. HR Group, 10 ülkedeki 100’den fazla şehirde bulunan 145 oteli, anlaşmaları imzalanmış ve inşaat halinde bulunan 20 projesi ve toplamdaki 25.000 oda sayısıyla, büyümeye yönelik çalışmalarını sürdürmektedir

Kategoriler
    Güncel Yazılar