The Bodrum Edition’da lüks; sadelikten, sahilin ve restoranların sunduğu mahremiyetten, kalabalıktan uzak huzurdan ve doğadan geliyor

Türkiye'nin Turkuaz Kıyısında yer alan, Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile açılan The Bodrum Edition, sezonun başlamasıyla çağdaş ve lüks otel deneyimini tanımlamaya devam ediyor. Schrager’in yenilikçi konsepti ile yaratılan The Bodrum Edition, Türk Rivierası'nın berrak sularına bakan eşsiz manzarası ve geniş sahili ile doğal bir amfi tiyatro formunda. Bu sene 1 Haziran’da açılacak olan The Bodrum Edition, yaz sezonu için hazırladığı programı ile Tilkicik koyunda bir Ege ütopyası yaratıyor.

2020 yazında üçüncü sezonuna başlayacak olan The Bodrum Edition 108 konuk odası ve süiti, uluslararası üne sahip Perulu şef Diego Muñoz’un önderliğini yaptığı 2 restoranı ve ödüllü Spa’sı ile 1 Haziran’dan itibaren misafirlerine birbirinden farklı deneyimler sunuyor. Otelin ana sosyal merkezlerinden biri olan, gözlerden uzak bembeyaz kumlu plajın yer aldığı Beach Club, sezon açılışı için genişletildi.

Ege Denizi’nin sonsuz maviliğine eşlik edecek imza Edition kokteylleri ile yeme, içme, eğlence ve sanat Beach Club’da bir araya geliyor. Akdeniz bölgesinin zenginliğinden ilham alan, “Olduğun gibi gel” diyen rahat ama şık restoran Morena’da ise yenilenen menüsü ile misafirleri birbirinden lezzetli tatlar bekliyor. 

The Bodrum Edition’da lüks; sadelikten, sahilin ve restoranların sunduğu mahremiyetten, kalabalıktan uzak huzurdan ve doğadan geliyor

Otel misafirlerini, kaldıkları süre boyunca değişmeyen kişiye özel şezlong seçimi ve fiziksel temasa gerek kalmadan cep telefonları ile odaya girmelerini sağlayan bir uygulama gibi dijital yenilikler bekliyor. İyi yaşam odaklı misafirler ise sonsuz mavilikteki Akdeniz manzarası eşliğinde yapılan Yoga derslerine katılabilir, Yoga for Bad People tarafından hazırlanan In Room Yoga Channel’dan faydalanabilirler.

Açılışa özel 2 promosyon sunan The Bodrum Edition’da üç geceden fazla kalacak olan misafirleri Stay A While paketi kapsamında %30 indirim ve tercih ettikleri odada upgrade bekliyor. Long Term Suit paket kapsamında ise; Loft Sea View Suite özel fiyatlar ve 24 saat esnek iptal politikası ile mini mutfak, özel balkon, havuz veya bahçe konforu misafirlere sunuluyor.

 

The Bodrum EDITION Sosyal Mesafeye ve Hijyene Verdiği Önemi Arttırdı

Otelde en üst seviyede dikkat edilen sosyal mesafe ve temizlik protokolleri ile virüs riskini minimuma indirmeyi hedefleyen The Bodrum Edition’da temizlik görevlileri Nano teknolojiye sahip sertifikalı anti bakteriyel Clean Seal temizlik ürünleri ve ULV makinaları kullanıyor.

Odalar bir sonraki misafirlerine teslim edilmeden önce 24 saat bekleniyor. Otelde bütün çalışanlar aralarında en az bir metre olacak şekilde sosyal mesafeye uyuyor. Maske ve tek kullanımlık eldivenlerle hizmet veren görevliler; odalardan, restoranlara, plajdan  asansörlere kadar tüm ortak alanlarda hijyen önlemlerini arttırdı. 

 

 

 

 

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum Yazın
*Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Turizminde Son Nokta sorumlu tutulamaz.
Kategoriler
    Güncel Yazılar