web tasarım programlama web master

 

 

 

TURİZMDE SON NOKTA
ATID BAŞKANI
TUROFED GENEL SEKRETERİ
BARACUDA TUR CEO
KOREOGRAF
ANKARA
YAZAR
GURME
AKADEMİSYEN / GAZİ ÜNİV.
MARMARA FM GNL. MD.
TTYB GROUP HOLDING BŞK
DANIŞMAN
TURİZM YAZARI
GENÇ BAKIŞ
SİTE İÇİ ARAMA
E-POSTA ÜYELİĞİ
VİDEOLAR
Grup, Genel Müdürü Hayrettin Arıcı; "Bu proje bölgedeki istihdamı da artıracak ve 500-600 kişilik bir istihdam yaratmayı hedefliyoruz”dedi
KRD ŞİRKETLER GRUBU, ’YALOVA THERMAL PALACE” PROJESİ İLE TERMAL VE SAĞLIK TURİZMİNE YENİ BİR BOYUT KATACAK
YALOVA THERMAL PALACE PROJESİNİN TANITIM GECESİ YAPILDI

KRD Şirketler Grubu, Termal ilçesi Akköy mevkiinde gerçekleştireceği termal ve sağlık turizmine yeni bir boyut katacak olan ‘’Yalova Thermal Palace’’projesinin tanıtımı yemekli bir basın toplantısı ile basın mensuplarına ve davetlilerine tanıttı.

 

 

 

Bölgenin en büyük yatırım projesi olacağını belirten ‘’KRD ŞİRKETLER GRUBU’’Genel Müdürü Hayrettin Arıcı’nın ev sahipliğinde yapılan otelin tanıtım gecesine, AK Parti Yalova milletvekili adayı Mustafa Pehlivan, Yalova Belediye Başkan yardımcısı Hikmet Yavuz, ünlü şovmen Cem Özer, tiyatro oyuncusu Yusuf Atala ve basın mensupları katıldı. Ayrıca Kanal 7 Televizyonu da toplantıyı yakından takip eden basın kuruluşları arasındaydı. Canlı müzik eşliğinde yenen yemeğin ardından otel projesiyle ilgili bilgi veren Grup, Genel Müdürü Hayrettin Arıcı; yatırım projelerinin ülkelerin kaderini değiştirebileceğinin altını çizerek şunları söyledi: ”Bu projemiz devletin beş yıllık kalkınma planlarına göre hazırlandı.

 

 

Termal sadece yaşlıların yararlandığı bir turizm merkezi olarak görülüyor, ancak gençlere de sağlık konusunda katkısı var, bunu herkese anlatmaya çalışıyoruz. Bu 5 yıldızlı proje bölgeye özellikle Termal’e çok büyük bir katma değer sağlayacak. Otelimiz iki blok halinde yapılacak. Havuz, SPA merkezi de yer alacak. Projeyle Termal’deki yatak kapasitesi iki katına çıkacak. Bu proje bölgedeki istihdamı da artıracak ve 500-600 kişilik bir istihdam yaratmayı hedefliyoruz.”dedi.

 

 

Yalova Thermal Palace tanıtım gecesine katılan ünlü şovmen Cem Özer ve oyuncu Yusuf Atala; Yalova’yı çok beğendiklerini, gelişime açık olduğunu ifade ederken, Yalova Thermal Palace projesinin de başta Yalova olmak üzere tüm Ülkeye faydalı bir yatırım olacağını belirtti. Tanıtım gecesine katılan AK Parti Yalova milletvekili adayı Mustafa Pehlivan da ‘’Yalova Thermal Palace’’ projesinin bölge için önemli bir proje olduğunun altını çizerek yaratacağı istihdamın büyüklüğüne dikkati çekti. Gece, fasıl grubunun birbirinden özel şarkılarıyla devam ederken, tüm misafirler ve basın mensupları KRD ŞİRKETLER GRUBU ekibini yakından tanıma fırsatını buldular.

 

 

Gece sonunda KRD ŞİRKETLER GRUBU Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili ve Yalova Belediye Başkan yardımcısı Hikmet Yavuz, Yalova ve proje adına iyi dileklerle görkemli pastayı kestiler.

 

 

 

KRD Şirketler Grubu Ve Projeleri ; KRD Şirketler Grubu, Türkiye’nin tatil denildiğinde akla gelen ilk yerlerinde ki modern, ekonomik, konforlu ve birbirinden farklı konseptleriyle yurt içinden - yurt dışından gelen misafirlerimize hizmet vermektedir. Kütahya,Emet’te Emet Thermal Resort & Spa merkezimiz 97.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olup, 268 yatak kapasitesi ile dört mevsim hizmet vermektedir. Doğanın nimetlerini misafirlerimizle tanıştırdığımız tesisimiz de botanik bahçemizde gözünüzü gönlünüzü açıp, şifa kaynağı termal sularını misafirlerimiz için odalarınıza kadar sunuyoruz. Özel kur banyolarında dinlenirken, 24 saat doğal yosun üreten doğal yosun havuzumuz da sağlığınızdan ödün vermeden kilo verebilirsiniz. Havuzlarımızın kolesterol, lipid, trigliserid gibi yağ yakıcı maddeleri parçalayıp, toksin atıcı ve doku yenileyici özelliğinin yanında şifalı sularından içildiğinde, mide, bağırsak, karaciğer ve safra kesesi,böbrek fonksiyonu üzerinde de düzeltici etkisi bulunmaktadır.

 

 

Ege’nin incisi Bodrum, Akçabük’te ‘’Mıo Bıanco Resort’’ 340 yatak ,saunası,Türk hamamı, buhar ve masaj odasıyla tam donanımlı sağlık merkezi ve profesyonel ekibiyle size hizmet vermektedir. KRG Group ekibi tarafından sizin için organize edilecek olan Tekne turları vasıtasıyla, dileyen misafirlerimiz sahip oldukları tatil haftalarını yedi gün boyunca mavi tur yaparak hafızalardan silinmeyecek bir tatile çevirebilirler.

Hlc Holıday & Thermal Resort Kuşadası’nın 94.000 metrekare alanda, lüksü ve konforu bir arada tasarlanmış 1042 yataklı en büyük tesislerindendir. Bünyesinde bulunan oteli ve 254 apart dairesiyle tatil anlayışınızı yeniden şekillendiriyoruz. Biri kapalı olan toplam 8 adet yüzme havuzu ve Aquası ile her misafirimize farklı seçenekler sunuyoruz. İşinin ehli aşçılarımız tarafından açık ve kapalı restaurantlarımızda damak tadınızı tazeleyip, bir kahvenin kırk yıl hatırına tekrardan inanacaksınız. Özel gösterileriniz ve animasyonlar için inşa edilmiş amfiteatr da eğleneceksiniz, Çocuklarımızın da sizler kadar eğlenebilmesi için ‘’Çocuk evleri’’ ve bahçeleri ile minik misafirlerimizin kalbini fethe de hazırız.

 

 

Krd Şirketler Grubu bu sefer de 17 yıllık tecrübesini Yalova’da, ‘’Yalova Thermal Palace’’ ile kanıtlamaya hazırlanıyor. Türkiye’nin Termal tesis üssü olması adına, bünyesine kattığı Emet Termal Resort & Spa’dan sonra Krd Şirketler Grubu ikinci adımını Yalova’da atacak. İstanbul’un hemen yanı başında sizlere termal sularından gelen bir mucize ile de tanıştırmaya hazırlanıyoruz. Yalova’da 40.000 m² alan üzerinde sağlık, spa ve kür merkezleriyle, 1600 ilavelerle 2200 yatak kapasiteli muhteşem bir yatırımla üyelerinin ve yeni ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı planlıyor. Proje, Stüdyo, 1,2 ve 3 yatak odalı daireler olarak planlanmıştır. Açık- kapalı havuz ve spor merkezlerimizin yanı sıra ailelere özel havuzlarımızla sosyal alanlarda, misafirlerimiz hizmette sınır tanımayacaktır. Birbirinden farklı aktiviteleriyle çocuk dünyası ve aquapark’ı tatil dünyası olarak hizmete girecektir.

 

  •  

Projede planlanan Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinin sağlıklı bir yaşam dünyası haline getirilmesi hedeflenmiştir. ‘’KRD ŞİRKELER GRUBU’’ dahilin de ki her tesisten üye olan aileler, herhangi bir değişim ücreti ödemeksizin, tercih ettikleri tesisin bakım aidatını ödeyerek dilediği tesissilerimizde tatil yapma hakkına sahip olacaklardır. Tüm üyeler, Holiday & Leisure Club sayesinde, RCI ve Interval International Uluslar arası değişim olanaklarıyla tüm dünya da diledikleri tesiste ailecek tatil yapabileceklerdir.’’KRD ŞİRKETLER GRUBU’’ yakın gelecekte artan tatil seçenekleri ve tatillerle ilgili her türlü hizmette ekonomik ve ayrıcalıklı çözümlerle, üyelerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir.

 

 

Okunma Sayısı: 46524

Yorum Yaz
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Şehr-i Türkiye | Spa & Wellnes | Golf Turizmi | Kalkınma Ofisi | Turizm Rehberi | Künye | İletişim
© Copyright - Her hakkı turizmdesonnokta.com’a aittir.
Tasarım&Yazılım: Grafiker